Anasayfa | Boğaz Turu | İletişim | Sitemap
bogaz turu iletişim
bogaz turu
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
TEKNELERİMİZ
REZERVASYON
YEMEK MENÜSÜ
İLETİŞİM

Kiralýk Tekne Kiralýk Tekne
Kiralýk Tekne

Gece ayrý , gündüz apayrý güzelliði ile dillere destan Boðazýn güzelliðinde masmavi sularda bir gezintiye mi çýkmak istiyorsunuz? O halde þu an tam da olmanýz gereken yerdesiniz.

 

AIKLAMA

 

Gece ayrý , gündüz apayrý güzelliði ile dillere destan Boðazýn güzelliðinde masmavi sularda bir gezintiye mi çýkmak istiyorsunuz? O halde þu an tam da olmanýz gereken yerdesiniz. Ýstanbul Boðaz Turu etkinlikleri için Boðaz yat kiralama , tekne kiralama hizmetlerimiz ile sizlere boðazýn güzelliðini seyrederek mükemmel bir zaman geçirmeniz için her bütçeye uygun etkinlikler düzenlemekteyiz.

 

Yýllar yýlý asla kalite anlayýþýndan ödün vermeyen yapýsý ile deðerli müþterilerine her zaman her þeyin en iyisini sunan firmamýz alanýnýn öncü firmalarý arasýnda yer alarak faaliyetlerine bugün daha güçlü ve daha donanýmlý bir þekilde devam etmektedir. Ýstanbul Boðaz Turu denildiði zaman firmamýz her daim yanýnýzda ...

 

 

Boðazda yemek , Boðazda niþan , Boðazda düðün , Boðazda doðum günü kutlamasý , Boðazda evlilik teklifi gibi tüm organizasyonlarýnýz için çok özel tekne ve yatlarýmýzda unutulmaz bir organizasyon düzenliyoruz. Boðaz turu ,þehir dýþýndan veya yurt dýþýndan gelmiþ olan bir misafirinize Ýstanbulun eþsiz güzelliðini görmesi için yapacaðýnýz etkinlikler arasýnda oldukça ideal bir çözüm olacaktýr...

 

 

Ýstanbul Boðaz Turu organizasyonlarý ve çok daha fazlasý hakkýnda bilgi almak , Tekne kiralama , Boðaz da yat kiralama ücretleri ile ayný zamanda kokteylerimizle ilgili de ayrýntýlý bilgi almak için hemen siz de sitemizin iletiþim sayfasý bölümünde yer almakta olan iletiþim bilgilerimizden yola çýkarak bize ulaþabilirsiniz.


BAVURU FORMU
Ad Soyad
Firma Ad
Tel
Fax
Email
Mesajnz
 
Emay Bilişim Çikolata Şelalesi web tasarım